O nás

 

Niekoľko rokov sme sledovali trendy v oblasti nechtového priemyslu. Skúšali sme všetky dostupné produkty na trhu ako aj miesta,  ktoré sa tejto krásnej práci venujú. 

.. takto sa postupne formovala myšlienka, vytvoriť priestor, kde sa každá dáma (ale aj mužJ ) bude cítiť príjemne a odíde od nás s nádhernou manikúrou.  Otvorili sme nechtové štúdio, pracujúce s TOP svetovou značkou CND. Jej top produktom je Shellac (gél-lak). Časopis Allure ho vyhodnotil ako jeden z TOP 50 „must have“ produktov (ako jediny zpomedzi mani prípravkov).  Toho času sme sa venovali kompletnej manikúre a pedikúre.

 

Avšak práve  naše zákazníčky nás neskôr inšpirovali k rozžíreniu nášho portfolia služieb o kozmetiku.  Svojou kvalitou a filozofiou nás presvedčil francúzsky Payot. Veľkým vzorom je pre nás jeho zakladatelka Dr. Naďa Payot, dobrá priateľka úžasnej baletky Anny Pavlovovej. Z priateľstva vznikla myšlienka, že tak ako môže byť ženské telo krásne ak cvičíme,  takisto naša tvár môže ostávať žiarivá a pružná ak ju podporíme tvárovou masážou.

Ďalšou obľúbenou službou našich zákazničiek sa stalo líčenie dekoratívnou kozmetikou ZERVA. Ide o prírodnú kozmetiku, ktorou líči mnoho sveových vizážistov. Pravidelne sa môžete objednať na poradenstvo s dvornymi vizážistkami ZERVA.

Momentálne pre Vás pripravujeme  tetovanie obočia metódou Phi Brows..

Štúdio Velvet sa nachádza v historickom priestore priamo v centre mesta. Vybrali sme ho pre Vás, aby ste sa mohli čo najviac odpútať od dnešného rýchleho spôsobu života.  Starostlivo vyberáme kolegov do nášho tímu, čím sa nám darí vytvárať priateľskú až rodinnú atmosféru.

..prajeme Vám, aby ste mali každý deň čo najkrajší. Budeme radi ak budeme toho súčasťou.

 

  Tím Velvet Beauty Bar

 

My time, s.r.o.

Vodná 4, 04001 Košice

ičo: 50041371

DIC: 2120159811

_________________________________

UŽITOČNÉ ODKAZY

_________________________________

KONTAKT

+421 948 740 777
info@velvetbeautybar.com

Prázdny

_________________________________

OTVÁRACIE HODINY

Po-Pia     09:00 - 18:00
So            na objednávky
Ne            zatvorené

_________________________________

ADRESA

Mäsiarska 8
(Dvor za Urob si sám pri ominikánsko námestí )
040 01 Košice

_________________________________

KDE NÁS NÁJDETE

Copyright © VELVET beauty bar 2016

Vytvorené systémom Audience Toolkit.