Novinky

MICROBLADING PHIBROWS

Najkvalitnejšia forma tetovania obočia. To následne vyzerá na nerozoznanie od prirodzeného obočia. Aplikáciou dosiahnete nádherný tvar a plné obočie. Vydrží 1,5 až 2 roky. V našom salóne službu zastrešuje certifikovaná PhiBrows artistka Agnes Čírová. Najbližší termín 1. až 3. marec 2019. Na službu je potrebné sa vopred objednať.

Čitať viac »

LASH LIFT BOTOX

Zvýraznené, husté, krásne vytočené, zregenerované a žiarivo čierne mihalnice. Set ozdravujúcich produktov mihalnice zmení v tvare a ošetrí ich štruktúru zvnútra. Aplikuje sa na vlastné riasy, poskytuje dlhotrvajúci efekt. Ošetrenie je vhodné aj pre krátke a poškodené mihalnice . Efekt takto ošetrených mihalníc Vám vydrží až po dobu , kým sa nevymení cely rastový cyklus Vaších prirodzených mihalníc ( cca 4 týždne ) .

Čitať viac »

Shellac LUXE - budúcnosť gellakov

Prevratná novinka vo svete dlhotrvácneho lakovania nechtov. Vďaka dvojkrokovému lakovaniu a 60 sekundovému odstraňovaniu nemá v oblasti gellakov konkurenciu. Vysoký lesk, 14-dňová trvácnosť a prekrásne farby definujú Shellac LUXE. Vykúšajte aplikáciu pri manikúre alebo pedikúre.

Čitať viac »

Elixir le parfum - ikonická vôňa od Payot

Jedným z najobľúbenejších produktov našich zákazničiek je Elixir - celotelový suchý olej. Zmyselnosť mu dodávajú myrha a amyris. Toto leto prichádza Payot s limitovanou edíciou parfému tejto jedinečnej po slnku volajúcej vôni. Okamžite navodzuje atmosféru najtajomnejších pláží sveta.

Čitať viac »

Vitabrid C12 používa už aj Alexandra Orviská

Tešíme sa z úspechu Vitabridu C12 Brightening - bieleho prášku plného Vitamínu C. Ďakujeme za všetky reakcie, ktoré nám naň dávate. Stal sa obľúbeným produktom aj rafinovanej a krásnej moderátorky Alexandry Orviskej, či skvelej módnej návrhárky Janky Kurilákovej. Viac informácií nájdete na www.vitabridc.sk

Čitať viac »

Vitabrid C12 FACE Brightening

NOVINKA na slovenskom trhu! Prášok s vysokým obsahom stabilizovaného Vitamínu C, ktorý enormne zvýši účinky vášho pleťového krému či séra. Až 12 hodinovým uvoľňovaním Vitamínu C dochádza k redukcii vrások a prevencii voči pigmentovým škvrnám. Zjednotenie a rozjasnenie pleti uvidíte už po niekoľkých použitiach. www.vitabridc.sk

Čitať viac »

COOLIFTING

Certifikované revolučné liftingové ošetrenie tváre. - neinvazívne a rýchle ošetrenie - liftingový vyhladzujúci efekt - rozjasnenie pokožky - vyhladenie vrások - stimulácia kolagénu a elastínu, regenerácia dermy Okamžitý účinok dosiahneme už po samostatnom sedení. Pre výrazný efekt odporúčame ošetrenie vo forme kúry 4 - 6 sedení. https://youtu.be/jMrWKO7_Pwc

Čitať viac »

Pernamentka Shellac

Manikúra so Shellacom či gél-lakom je pre Teba samozrejmosťou? Máme pre Teba tip ako ju mať za zvýhodnených podmienok. Zakúp si u nás pernamentku s piatimi vstupmi a šiesty Ti dáme zdarma.

Čitať viac »

Hľadáme práve Teba?

Ak je pre Teba práca manikérky, pedikérky, či kozmetičky Tvojou vysnívanou prácou, tak neváhaj a ozvi sa nám. Vo Velvete sa s Tebou radi stretneme a ukážeme spôsoby spolupráce. Priateľský kolektív, profesionálne prostredie, či benefity pre zamestnancov patria medzi naše priority. Neváhaj a kontaktuj nás.

Čitať viac »

Supreme Jeunesse Levres

Laboratóriu Payot sa podarilo vytvoriť špičkové globálne zloženie proti starnutiu v kombinácii s textúrou, ktorá produkuje efekt plných pier, revitalizuje a dodáva ružovkastý tón vašim perám. Supreme Jeunesse Levres je starostlivo navrhnutý produkt s vysoko cieleným silikónovým aplikátorom.

Čitať viac »

Užitočné odkazy

Kontakt

VELVET beauty bar
Mäsiarska 8, 040 01 Košice
(Dvor za Urob si sám pri Dominikánskom námestí)

+421 948 740 777
info@velvetbeautybar.com

Otváracie hodiny

Pondelok 9:00 - 18:00
Utorok 9:00 - 18:00
Streda 9:00 - 18:00
Štvrtok 9:00 - 18:00
Piatok 9:00 - 18:00
Sobota objednávky
Nedeľa zatvorené

 

© 2018 VELVET beauty bar

Ochrana osobných údajov
Vytvorené systémom Audience Toolkit.